PO SZCZĘŚLIWYM ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 OGŁASZAMY ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 2015/2016, BĘDZIE TO URODZINOWY ROK SZKOŁY JĘZYKOWEJ OPEN PEŁEN ATRAKCJI! ZAPRASZAMY JUŻ OD WRZEŚNIA! WSZYSTKIE INFORMACJE I ZDJĘCIA ZAMIESZCZANE SĄ NA BIEŻĄCO NA FANPAGE'U SZKOŁY.

17 marca 2015 odbędzie się wycieczka samolotowa do Londynu.

Również w marcu 2015 SZKOŁA JĘZYKOWA OPEN rozpocznie swoją działalność w nowym miejscu. Jakim? Sprawdzaj na bieżąco na fanpage'u portalu Facebook!

UWAGA!!! JUŻ JEST!!! POLUB OPEN NA FACEBOOOKU!!! Zapraszamy na fanpage Szkoły Językowej OPEN. Kliknij symbol Facebooka po prawej stronie na www.open.szkola.pl! Zapraszamy również do Galerii, a tam zdjęcia ze specjalnych lekcji wiosennych! Oto jest fotorelacja z International Children's Day połączonego z konkursami wiosennymi. Enjoy!

Przykład

THANK YOU VERY MUCH!

VIELEN DANK!

Serdeczne podziękowanie dla Szanownego Dyrektora MOK w Miasteczku Śląskim mgr Patryka Tomiczka za odmalowanie i wymianę sprzętów w sali językowej ośrodka, która to od trzech lat jest siedzibą Szkoły Językowej OPEN. Za przychylność, otwartość i postępowość, czyli za energetyczną zieloną pracownię językową 'our green lab' w imieniu Uczniów, także ich Rodziców oraz swoim, piękne podziękowanie składa

właścicielka szkoły mgr Justyna Renka-Łukaszewska.