o nas

Szkoła Językowa OPEN jest obecna na rynku od września 2010 roku. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla wszystkich grup wiekowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczymy w kameralnych grupach, aby zwiększyć efektywność pozyskiwania wiedzy. Z uwagi na doskonałą lokalizację szkoła sprzyja wygodzie Ucznia i Rodzica. Szkoła rozwija się prężnie w Miasteczku Śląskim i Tarnowskich Górach. Prowadzimy także lekcje indywidualne, zajęcia w przedszkolach, szkolenia firmowe in-company, wykonujemy tłumaczenia dla instytucji, firm oraz osób prywatnych. Oferujemy bardzo korzystne rabaty rodzinne, darmowe konsultacje w celu nadrobienia zaległości. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami, cieszymy się z osiągnieć mniejszych i tych dużych, sukcesów Słuchaczy i szkoły. Organizujemy lekcje okolicznościowe np. Halloween, Christmas lesson, Valentine's Day, Easter lesson, konkursy z nagrodami oraz imprezy dla dzieci typu International Children's Day, Open Picnic. Oferujemy także możliwość wyjazdów na obozy i wycieczki językowe.

Z nami nikt nie traci, każdy zyskuje! Weź udział w pierwszych zajęciach na próbę!
Z nami języki obce przestaną być Ci obce.

JESTEŚMY OTWARCI, A NASZE PRIORYTETY TO:

JAKOŚĆATRAKCYJNOŚĆSUMIENNA PRACA!